HURDA AKÜ ALIMI

Ankara Hurda Akü

Ankara Hurda Akü

Ankara Hurda Akü

Tekrar geri dönüşüme kazandırabileceğiniz hurda akü çeşitleri aşağıdaki gibidir. Hurda akülerinizi değerinde alıp, geri dönüşüm tesislerinde tekrar eko
nomiye kazandırıyoruz. Hurda akü fiyatları ve hurda akü alımı için lütfen ekibimizle iletişime geçiniz.

Hurda Akü Çeşitleri

  • Kurşunlu aküler
  • Alkalik aküler
  • Çinko ve gümüşlü aküler
  • Nikel kadmiyum aküleri
  • Kurşun kalsiyum aküleri

Akümülatör, Akü, Akım toplar, Batarya ya da Biriktireç, elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depo eden, istenildiğinde bunu elektrik enerjisi olarak veren cihaz, araçlarda bulunan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Elektrik ve elektronik teknolojisi alanında kullanılan ve günümüzde birçok yerde aktif kullanılan akümülatör (kısaca akü) hayatımıza birçok kolaylık getirmektedir. Özellikle araba teknolojisinde yoğun bir kullanımı vardır. Otomotiv sektöründe kullanılan aküler en sık kullanım alanlarıdır.

Deniz altı ve vinç gibi elektrikli motorlarda kullanım alanları vardır. Ve telefon santrallerinde düşük akımlı çeşitleri vardır. Akülerin de diğer maddeler gibi de bir ömrü vardır. Ömrünü tamamlamış hurda akülerinizi alıyoruz, tekrar geri dönüşüm ile değerlendiriyoruz.

Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal olarak her çeşit hurda akünüzü en yüksek değer ile satın alıyoruz.

Fiyat araştırması yaparken; hurdanın yerinden alınması, ek nakliye ücretinin alınmaması ve peşin ödeme yapılması konularının da araştırılması gerekir.

Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, akü hurdalarınızı yerinden alır, kendi araçlarımıza yükler, ek nakliye parası almaz ve peşin ödeme yaparak hurda akülerinizi satın alır.

Ankara Hurda Akü

Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, metal hurdalarını yüksek fiyattan alarak hurdalarınızı değerlendirir. Kazanırken kazandırır. 

Güncel Hurda metal fiyatları için lütfen telefon numarasından yada WhatsApp hattımızdan firmamıza ulaşın. Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, Ankara ve civar illerde en yüksek hurda metal fiyatı sunmaktadır. 

Hurda Metal içeren hurdalarınız için en uygun fiyat tekliflerini alabilmek adına lütfen Karabıyıklar Hurda Metal ile iletişime geçin.

Ankara Hurda Akü

Kullanılmayan, yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınızı piyasa koşullarının üzerinde satın alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sizde evinizde, villanızda, fabrikanızda veya deponuzda atıl durumda duran ve kullanılmayan hurdalarınızı satıp hem para kazanmak hemde sağladığınız geri dönüşüm ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Başta Sincan Etimesgut, Çankaya, İvedik. Demetevler, Mamak, Keçiören, Pursaklar, Altındağ, Elmadağ, Yenimahalle, Cebeci, Dikmen, Ayrancı, Bentderesi, Elvankent olmak üzere Ankaranın merkez ilçesi ve civar ilçelerinde bulunan her türlü metal hurdasının alımını yapmaktayız.

Hurda metal kullanım ömrünün sonunda çeşitli şekillerde atıl duruma gelmiş olur. Hurdacı şirketleri bu metalleri düzgünce toplar veya doğrudan satın alır. Sonrasında bunları cinsine ve kalite durumuna göre gruplandırır. Bu işlem hurda metalin tam anlamıyla geri dönüştürülme oranını artırır.

Ankara Hurda Akü

Ankara Hurda Akü
Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.