KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Karabıyıklar Hurda Metal

Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, başta Ankara Sincan olmak üzere Ankara'nın tüm semt ve mahalleleri ile civar ilçelerinde bulunan her türlü metal hurda ile tekrar geri dönüşümlü hurda, İnşaat yıkım hurdası, Fabrika üretim sonrası çıkan kullanılmayan hurdaları alarak geri dönüşüme kazandırmak amacıyla kurulmuştur.

Müşteri memnuniyeti ve dürüst ticaret ilkelerini benimseyen firmamız, kazanırken kazandıran kurumsal bir firmadır.

Firmamız, bu zamana kadar yürütmüş olduğu faaliyetlerde iş ahlakına ve müşteri memnuniyetine verdiği değerle mesafe kat etmiş, dürüst ve samimi çalışma prensipleri ile sevilen, aranılan firma konumuna gelmiştir.

Firmamız, müşterilerinden aldığı destekle her geçen gün hizmet ve müşteri portföyünü genişleterek çalışmalarına devam etmektedir.Vizyonumuz:

Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile oluşturmuş olduğumuz güven çerçevesinde, dünyadaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek, öğrenen, sürekli yenilenen ve ilkleri gerçekleştiren bir firma olmak.


Misyonumuz:

Gelişime açık yönetimimiz, genç, dinamik çalışan kadromuzla pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplamak, kurum içi koordinasyonu ve iletişimi geliştirerek toplanan bilgi üzerinde kararlar almak ve bu doğrultuda hizmet verdiğimiz müşterilerimizle etkin iletişimi ve bilgiyi paylaşarak en yüksek faydayı sağlamak.


Kalite Politikamız:

Geleceğimize bırakacağımız en büyük miras; doğal kaynakları ve dünya rezervini tüketmeden, kullandığımız ürünleri geridönüşüm ile yeniden kazanmaktır.

Hizmet kalitemizi her geçen gün geliştirerek daha geniş kitlelere hitap etmek, yasa ve mevzuatlara uyarak, çalışanlarımızın kişisel ve mesleki açıdan gelişmesini sağlamak ve bu şekilde kaliteli hizmet sunmak.

Karabıyıklar Hurda Metal

Karabıyıklar Hurda Metal
Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.