HURDA BEYAZ EŞYA ALIMI

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Günümüzde evlerimizin vazgeçilmezi olan beyaz eşyalar her geçen gün yeni bir teknıloji ve özellikle karşımıza çıkmaktadır. Hangi marka olursa olsun alınan beyaz eşyaların, sürekli kullanımdan dolayı belli bir süre sonra eskidiği ya da tamiri mümkün olmayacak şekilde bozulduğu görülmektedir.

Yıpranmaya ve zamana yenik düşen beyaz eşyalar kullanım ömürlerini tamamlayarak hurda beyaz eşya olurlar. Hurda beyaz eşyalar elektronik atık geri dönüşüm olarak da adlandırılmaktadır.

Geri dönüşüm tesislerinde işlenip çeşitli hammaddelere dönüştürülürler ve tekrar genellikle sanayi ürünlerinin üretiminde kullanılmaktadırlar.

Televizyon hurdaları, buzdolabı hurdaları, çamaşır makinesi hurdaları, bulaşık makinesi hurdaları, ankastre hurdaları, derin dondurucu hurdaları, fırın hurdaları hurdacılık sektöründe satın alınabilen hurda beyaz eşyalar arasında yer alırlar.

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Hurda beyaz eşyalar genellikle ağır yükte oldukları için taşıması zahmetli, büyük hacimde oldukları için saklaması zor olmaktadır. Bu nedenle bulundukları ortamdan hemen tahliye edilmeleri istenmekte ve gerekmektedir.

Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal olarak her çeşit hurda beyaz eşyanızı en yüksek değer ile satın alıyoruz.

Fiyat araştırması yaparken; hurdanın yerinden alınması, ek nakliye ücretinin alınmaması ve peşin ödeme yapılması konularının da araştırılması gerekir.

Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, beyaz eşya hurdalarınızı yerinden alır, kendi araçlarımıza yükler, ek nakliye parası almaz ve peşin ödeme yaparak hurda beyaz eşyalarınızı satın alır.

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, metal hurdalarını yüksek fiyattan alarak hurdalarınızı değerlendirir. Kazanırken kazandırır. 

Güncel Hurda metal fiyatları için lütfen telefon numarasından yada WhatsApp hattımızdan firmamıza ulaşın. Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, Ankara ve civar illerde en yüksek hurda metal fiyatı sunmaktadır. 

Hurda Metal içeren hurdalarınız için en uygun fiyat tekliflerini alabilmek adına lütfen Karabıyıklar Hurda Metal ile iletişime geçin.

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Kullanılmayan, yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınızı piyasa koşullarının üzerinde satın alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sizde evinizde, villanızda, fabrikanızda veya deponuzda atıl durumda duran ve kullanılmayan hurdalarınızı satıp hem para kazanmak hemde sağladığınız geri dönüşüm ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Başta Sincan Etimesgut, Çankaya, İvedik. Demetevler, Mamak, Keçiören, Pursaklar, Altındağ, Elmadağ, Yenimahalle, Cebeci, Dikmen, Ayrancı, Bentderesi, Elvankent olmak üzere Ankaranın merkez ilçesi ve civar ilçelerinde bulunan her türlü metal hurdasının alımını yapmaktayız.

Hurda metal kullanım ömrünün sonunda çeşitli şekillerde atıl duruma gelmiş olur. Hurdacı şirketleri bu metalleri düzgünce toplar veya doğrudan satın alır. Sonrasında bunları cinsine ve kalite durumuna göre gruplandırır. Bu işlem hurda metalin tam anlamıyla geri dönüştürülme oranını artırır.

Ankara Hurda Beyaz Eşya

Ankara Hurda Beyaz Eşya
Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.