SİNCAN YENİKENT HURDA ALIMI

Yenikent Hurdacı

Yenikent Hurdacı

Yenikent Hurdacı

Firmamız Karabıyıklar Metal Hurda, Yenikent Semtinin tüm bölgelerinde atıl durumda bulunan hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda kablo, hurda motor, hurda beyaz eşya, hurda klima, hurda kompozit, hurda akü, hurda çinko ve hurda kromu bir telefon ile yerinden alıp yüksek fiyat ödeyerek geri dönüşüme kazandırmaktadır.

Yeniköy, Ankara ilinin Sincan ilçesine bağlı bir semttir.

Ankara-Ayaş karayolu üzerinde bulunmaktadır. Ulaşım açısından oldukça işlek bir konuma sahiptir. tarım, yapılan en önemli ekonomik faaliyettir. Asaş fabrikası burada yer almaktadır. Osmanlıspor maçlarının oynandığı Osmanlı Stadyumu bu yerleşkeye dahildir. Yenikent ile şehir merkezi arasında düzenli otobüs seferleri mevcuttur. Şehirden Beypazarı ve Ayaş'a giden hatlar üzerinde bulunan bu yerleşim, bahar ve yaz aylarında gezilecek bir yer halini alır. Yerleşim kavun-karpuzu ile meşhurdur.


Bağlı Mahalleler:
29 Ekim Mahallesi
Adalet Mahallesi
Akçaören Mahallesi
Erkeksu Mahallesi
İlyakut Mahallesi
İncirlik Mahallesi
Kesiktaş Mahallesi
Menderes Mahallesi
Mustafa Kemal Mahallesi
Mülk Mahallesi
Yeni Kayı MahallesiYENİKENT HURDA ALIMIFirmamız Karabıyıklar Hurda Metal, Sincan Yenikent semtinde bulunan her türlü metal hurdalarını yüksek fiyattan alarak hurdalarınızı değerlendirir. Kazanırken kazandırır. 

Güncel Yenikent Hurda Fiyatları için lütfen telefon numarasından yada WhatsApp hattından firmamıza ulaşın. Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, Ankara ve civar illerde en yüksek hurda fiyatı sunmaktadır. 

Yenikent Hurdacı, Her türlü metal hurdanız için en uygun fiyat tekliflerini alabilmek adına lütfen Karabıyıklar Hurda Metal ile iletişime geçin.

Yenikent Hurdacı

Atıl durumda duran ve kullanılmayan, yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınızı piyasa koşullarının üzerinde satın alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sizde evinizde, villanızda, fabrikanızda veya deponuzda atıl durumda duran ve kullanılmayan hurdalarınızı satıp hem para kazanmak hemde sağladığınız geri dönüşüm ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.Hurda metal kullanım ömrünün sonunda çeşitli şekillerde atıl duruma gelmiş olur. Hurdacı şirketleri bu metalleri düzgünce toplar veya doğrudan satın alır. Sonrasında bunları cinsine ve kalite durumuna göre gruplandırır. Bu işlem hurda metalin tam anlamıyla geri dönüştürülme oranını artırır.

Yenikent Hurdacı

Yenikent Hurdacı
Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.