Çayyolu Ümitköy Hurdacı, çayyolu hurdacı ümitköy hurdacı Hurdacılar hurda alımı demir bakır alüminyum sarı kablo pirinç çinko klima beyaz eşya akü fiyatları alanlar fiyatı hurdacıları telefonu telefonları

ÇAYYOLU ÜMİTKÖY HURDA ALIMI

Çayyolu Ümitköy Hurdacı


Çayyolu Ümitköy Hurdacı

Çayyolu Ümitköy'ün tüm bölgelerinde bulunan hurda metalleri yerinden ve yüksek fiyatla alıyor, peşin, nakit ödeme yapıyoruz.

Firmamız Karabıyıklar Hurdacılık, Çayyolu Hurdacı , Ümitköy Hurdacı yada Çankaya Çayyolu hurdacı ve Ümitköy hurda alanlar aramaları ile bizlere ulaşan tüm müşterilerimizin hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda kablo, hurda motor, hurda beyaz eşya, hurda çamaşır makinası, hurda buzdolabı, hurda fırın, hurda bulaşık makinasıi hurda klima, hurda kompozit, hurda akü, hurda çinko ve hurda kromu bir telefon ile yerinden alıp yüksek fiyat ödeyerek geri dönüşüme kazandırmaktadır.Çayyolu Ümitköy Hurdacı

Çayyolu Ümitköy Hurdacı

Firmamız Karabıyıklar Metal Hurda, Çayyolu Ümitköy'ün tüm bölgelerinde atıl durumda bulunan hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda kablo, hurda motor, hurda beyaz eşya, hurda klima, hurda kompozit, hurda akü, hurda çinko ve hurda kromu bir telefon ile yerinden alıp yüksek fiyat ödeyerek geri dönüşüme kazandırmaktadır.

ÇAYYOLU ÜMİTKÖY HURDA ALIMIFirmamız Karabıyıklar Hurda Metal, Çayyolu Ümitköy'de bulunan her türlü metal hurdalarını yüksek fiyattan alarak hurdalarınızı değerlendirir. Kazanırken kazandırır. 

Güncel Çayyolu Hurda Fiyatları için lütfen telefon numarasından yada WhatsApp hattından firmamıza ulaşın. Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, Ankara ve civar illerde en yüksek hurda fiyatı sunmaktadır. 

Çayyolu Hurdacı, Ümitköy Hurdacı Her türlü metal hurdanız için en uygun fiyat tekliflerini alabilmek adına lütfen Karabıyıklar Hurda Metal ile iletişime geçin.

Çayyolu Ümitköy Hurdacı

Atıl durumda duran ve kullanılmayan, yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınızı piyasa koşullarının üzerinde satın alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sizde evinizde, villanızda, fabrikanızda veya deponuzda atıl durumda duran ve kullanılmayan hurdalarınızı satıp hem para kazanmak hemde sağladığınız geri dönüşüm ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Çayyolu Ümitköy HurdacıHurda metal kullanım ömrünün sonunda çeşitli şekillerde atıl duruma gelmiş olur. Hurdacı şirketleri bu metalleri düzgünce toplar veya doğrudan satın alır. Sonrasında bunları cinsine ve kalite durumuna göre gruplandırır. Bu işlem hurda metalin tam anlamıyla geri dönüştürülme oranını artırır.

Çayyolu, Çankaya

Çayyolu ya da eski ismiyle Kutuğun, Ankara'nın Çankaya ilçesine bağlı bir mahalledir. Ankara merkeze 16 km, Çankaya ilçesine 17 km uzaklıktadır. Önceleri, yaklaşık 400 yıllık bir köy iken, 23.07.2004 tarih ve 25531 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanununun geçici 2’nci maddesi gereği Ankara Büyükşehir Belediyesi sınırlarını belirleyen 50 km yarıçap içinde kaldığından köy tüzel kişiliği sona ererek mahalleye dönüşmüştür.

1990'lı yıllara kadar tipik bir anadolu köyü olan Kutuğun köyü, 1990'lı yıllardan sonra gelişerek günümüzde Ankara'nın en lüks semtlerinden biri haline gelmiştir. Semtte birçok ünlü markanın şubesi bulumakta Arcadium ve Gordion Alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Çeşitli lüks ve rezidans projeleri bu semtte yapılmakla beraber semtte lüks villalar ve villa şeklinde siteler de bulunmaktadır. Çayyolu ismini Tulumtaş köyünden doğan ve Semti Ortadan ikiye bölen bugün büyük ölçüde Yeraltına alınmış olan Kutuğun Deresi'nden almaktadır. Kaynak

Çayyolu/Ümitköy Mahalleleri

Çayyolu/Ümitköy semtinde toplam 10 mahalle bulunmaktadır. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Bağlıca Mahallesi, Buketkent Mahallesi, Çayyolu Mahallesi, Konutkent Mahallesi, Koru Mahallesi, Ümit Mahallesi, Ümitköy Mahallesi, Vadikent Mahallesi, Yaşamkent(Yenikent) Mahallesi,

Çayyolu Ümitköy Hurdacı

Çayyolu Ümitköy Hurdacı
Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.