HURDA MOTOR ALIMI

Ankara Hurda Motor

Ankara Hurda Motor

Ankara Hurda Motor

Evlerimizde kullandığımız bazı elektrikli beyaz eşyalar (Çamaşır Makinası, Bulaşık makinası, Buzdolabı) ile sanayide kullanılan makinalarda bulunan elektrikli motorların geri dönüşümdeki payı da küçümsenemeyecek kadar büyüktür.

Ömrünü doldurmuş ve içerisinde bir elektrik motoru barındıran her türlü makinanın elektrik motoru, içerisindeki demir, bakır ve alüminyum muhteviyatı açısından önemlidir.

Motor hurdalarının en büyük özelliği, motorların ayrışması sonucunda elde edilen parçaların tekrar tekrar kullanılarak üretimine devam edilebilmesidir. Motor hurdalarından çıkarılan demir, bakır ve alüminyum parçalar eksiksiz bir biçimde defalarca yeniden geri dönüşümü sağlanabilmektedir. Kullanılmış olan alüminyum parçaların geri üretilmesinden sadece katı alüminyum parçaları elde edildiği gibi aynı zamanda doğaya yararlı olan parçalarda korunmuş olmaktadır.

Karabıyıklar Hurda olarak Ankara merkez ve ilçelerinde, kullanım ömrünü tamamlamış hurda motoru değerinde satın alıyoruz. Eğer hurda motorlarınız sökülecek şantiye, hastane ya da fabrika gibi alanlarda ise hurda motor sükümünü de yapmaktayız.

Fiyat araştırması yaparken; hurdanın yerinden alınması, ek nakliye ücretinin alınmaması ve peşin ödeme yapılması konularının da araştırılması gerekir.

Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, Motor hurdalarınızı yerinden alır, kendi araçlarımıza yükler, ek nakliye parası almaz ve peşin ödeme yaparak hurda motorları satın alır.

Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, metal hurdalarını yüksek fiyattan alarak hurdalarınızı değerlendirir. Kazanırken kazandırır. 

Güncel Hurda metal fiyatları için lütfen telefon numarasından yada WhatsApp hattımızdan firmamıza ulaşın. Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, Ankara ve civar illerde en yüksek hurda metal fiyatı sunmaktadır. 

Hurda Metal içeren hurdalarınız için en uygun fiyat tekliflerini alabilmek adına lütfen Karabıyıklar Hurda Metal ile iletişime geçin.

Ankara Hurda Motor

Kullanılmayan, yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınızı piyasa koşullarının üzerinde satın alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sizde evinizde, villanızda, fabrikanızda veya deponuzda atıl durumda duran ve kullanılmayan hurdalarınızı satıp hem para kazanmak hemde sağladığınız geri dönüşüm ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Başta Sincan Etimesgut, Çankaya, İvedik. Demetevler, Mamak, Keçiören, Pursaklar, Altındağ, Elmadağ, Yenimahalle, Cebeci, Dikmen, Ayrancı, Bentderesi, Elvankent olmak üzere Ankaranın merkez ilçesi ve civar ilçelerinde bulunan her türlü metal hurdasının alımını yapmaktayız.

Hurda metal kullanım ömrünün sonunda çeşitli şekillerde atıl duruma gelmiş olur. Hurdacı şirketleri bu metalleri düzgünce toplar veya doğrudan satın alır. Sonrasında bunları cinsine ve kalite durumuna göre gruplandırır. Bu işlem hurda metalin tam anlamıyla geri dönüştürülme oranını artırır.

Ankara Hurda Motor

Ankara Hurda Motor
Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.