HURDA BAKIR ALIMI

Ankara Hurda Bakır Fiyatları

Ankara Hurda Bakır Fiyatları

Ankara Hurda Bakır Fiyatları

Bakır hurdası hurda metal geridönüşüm sektörünün en kıymetli madenidir. Rezerv oranı demir madeninden daha az olduğu için, Bakır Hurdasının geridönüşümü çok daha fazla önem kazanmaktadır.


Ankarada bakır hurda alanlar arasından en tanınmış firma olan Karabıyıklar Hurda Metal, Bakır hurda fiyatları yada hurda bakır kilosu nu merak edip satmak için firma arayanların ilk tercihi olmuştur.

Ankara Hurda bakır alan yada Ankara Hurda bakır alımı anahtar kelimeleri ile bizlere ulaşan müşterilerimiz sunduğumuz fiyatları diğer firmalar ile karşılaştırdıklarında en yüksek hurda bakır fiyatı verdiğimizi görüp bizleri yeniden aramışlardır.

Bakır hurdasının en çok çıktığı, Trafolar, Soyma bakır, Kırma kablo, Kırma TTR, Elektronik levha çekirdeği, Bakır talaşı, Oto radyatörleri, Kalaylı bakır kablolar, Isı ve elektrik iletim malzemeleridir.

Eskiden evlerde kullandığımız bir çok mutfak eşyası bakırdan yapılırken şu an tamamen çelik ürünlerden yapılmasından dolayı bakır mutfak eşyası hurdasında ciddi azalma olmuştur.

Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, bakır hurdalarını yüksek fiyattan alarak hurdalarınızı değerlendirir. Kazanırken kazandırır. 

Güncel Hurda Bakır Fiyatları için lütfen aşağıdaki telefon numarasından yada WhatsApp hattından firmamıza ulaşın. Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, Ankara ve civar illerde en yüksek hurda bakır fiyatı sunmaktadır. 

Bakır ve bakır içeren hurdalarınız için en uygun fiyat tekliflerini alabilmek adına lütfen Karabıyıklar Hurda Metal ile iletişime geçin.

Ankara Hurda Bakır Fiyatları

Kullanılmayan, yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınızı piyasa koşullarının üzerinde satın alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sizde evinizde, villanızda, fabrikanızda veya deponuzda atıl durumda duran ve kullanılmayan hurdalarınızı satıp hem para kazanmak hemde sağladığınız geri dönüşüm ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Başta Sincan Etimesgut, Çankaya, İvedik. Demetevler, Mamak, Keçiören, Pursaklar, Altındağ, Elmadağ, Yenimahalle, Cebeci, Dikmen, Ayrancı, Bentderesi, Elvankent olmak üzere Ankaranın merkez ilçesi ve civar ilçelerinde bulunan her türlü bakır hurdasının alımını yapmaktayız.

Hurda metal kullanım ömrünün sonunda çeşitli şekillerde atıl duruma gelmiş olur. Hurdacı şirketleri bu metalleri düzgünce toplar veya doğrudan satın alır. Sonrasında bunları cinsine ve kalite durumuna göre gruplandırır. Bu işlem hurda metalin tam anlamıyla geri dönüştürülme oranını artırır.

Ankara Hurda Bakır Fiyatları

Ankara Hurda Bakır Fiyatları
Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.