HURDA DEMİR ALIMI

Hurda Demir Fiyatı

Hurda Demir Fiyatı

Hurda Demir Fiyatı

Demir Hurdası ülkemizde son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesi ile çok fazla çıkmaktadır. Gerek kentsel dönüşüm projeleri ile yeniden yapılanmaya giren yerleşim yerlerinden sökülen eski binaların demir hurdaları, gerekse makina ve otomotiv sanayinde kullanılan demir atıkları toplanarak tekrardan kullanılmak için geri dönüştürülmektedir. Demir hurdası, hurda sektöründe önemli bir yere sahiptir. Bir çok alanda kullanıma sahip olunan bu hurda çeşidinin piyasa değeri yüksektir.

Hurda demir satmak isteyen müşterilerimiz, Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal'in demir hurdası alanlar, arasında olup olmadığını yada hurda demir fiyatı hakkında bilgi almak için arayabilir, hurda demirin kilosu ne kadar, hurda demir kg fiyatı gibi sorularına cevap alabilirler.

Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, demir hurdalarını yüksek fiyattan alarak hurdalarınızı değerlendirir. Kazanırken kazandırır. 

Güncel Hurda Demir Fiyatları için lütfen aşağıdaki telefon numarasından yada WhatsApp hattından firmamıza ulaşın. Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, Ankara ve civar illerde en yüksek hurda demir fiyatı sunmaktadır.Otomotiv sektöründe, gemi sanayisinde, inşaat sektöründe, çelik sanayisinde, elektrikli ve elektronik malzemelerin üretiminde, diğer teknolojik ürünlerin yapımında, tarım araçları üretiminde, trafik levhaları yapımında, bazı mutfak eşyaları yapımında kısaca hayatımızın her alanında demir metali kullanılır.

 

Demir ve Çelik Hurda için en uygun fiyat tekliflerini alabilmek adına lütfen Karabıyıklar Hurda Metal ile iletişime geçin.

Hurda Demir Fiyatı

Kullanılmayan, yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınızı piyasa koşullarının üzerinde satın alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sizde evinizde, villanızda, fabrikanızda veya deponuzda atıl durumda duran ve kullanılmayan hurdalarınızı satıp hem para kazanmak hemde sağladığınız geri dönüşüm ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Başta Sincan Etimesgut, Çankaya, İvedik. Demetevler, Mamak, Keçiören, Pursaklar, Altındağ, Elmadağ, Yenimahalle, Cebeci, Dikmen, Ayrancı, Bentderesi, Elvankent olmak üzere Ankaranın merkez ilçesi ve civar ilçelerinde bulunan Toplama Demir, Hurda Dkp, Ekstra,Teneke, Pik Talaş, Demir Talaş, Yıkım Çıkma Demir, Hurda İnşaat Demiri hurdasının alımını yapmaktayız.

Hurda metal kullanım ömrünün sonunda çeşitli şekillerde atıl duruma gelmiş olur. Hurdacı şirketleri bu metalleri düzgünce toplar veya doğrudan satın alır. Sonrasında bunları cinsine ve kalite durumuna göre gruplandırır. Bu işlem hurda metalin tam anlamıyla geri dönüştürülme oranını artırır.

Hurda Demir Fiyatı

Hurda Demir Fiyatı
Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.