Malıköy Temelli Hurdacı, Malıköy Osb Temelli Hurdacılar hurda alımı demir bakır alüminyum sarı kablo pirinç çinko klima Krom akü fiyatları alanlar fiyatı hurdacıları telefonu telefonları

MALIKÖY TEMELLİ HURDA ALIMI

Malıköy Temelli Hurdacı


Malıköy Temelli Hurdacı

Sincan Malıköy ve Temelli Mahallelerinin tüm bölgelerinde bulunan hurda metalleri yerinden ve yüksek fiyatla alıyor, peşin, nakit ödeme yapıyoruz.

Firmamız Karabıyıklar Hurdacılık, Malıköy Hurdacı , Temelli Hurdacı yada Sincan Malıköy Temelli hurdacı ve Malıköy Temelli hurda alanlar aramaları ile bizlere ulaşan tüm müşterilerimizin hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda kablo, hurda motor, hurda beyaz eşya, hurda çamaşır makinası, hurda buzdolabı, hurda fırın, hurda bulaşık makinasıi hurda klima, hurda kompozit, hurda akü, hurda çinko ve hurda kromu bir telefon ile yerinden alıp yüksek fiyat ödeyerek geri dönüşüme kazandırmaktadır.Malıköy Temelli Hurdacı

Malıköy Temelli Hurdacı

Firmamız Karabıyıklar Metal Hurda, Malıköy Temelli'nin tüm bölgelerinde atıl durumda bulunan hurda demir, hurda bakır, hurda alüminyum, hurda sarı, hurda kablo, hurda motor, hurda beyaz eşya, hurda klima, hurda kompozit, hurda akü, hurda çinko ve hurda kromu bir telefon ile yerinden alıp yüksek fiyat ödeyerek geri dönüşüme kazandırmaktadır.

MALIKÖY TEMELLİ HURDA ALIMIFirmamız Karabıyıklar Hurda Metal, Malıköy Temelli' de bulunan her türlü metal hurdaları yüksek fiyattan alarak hurdalarınızı değerlendirir. Kazanırken kazandırır. 

Güncel Malıköy Hurda Fiyatları, Temelli Hurda Fiyatları için lütfen telefon numarasından yada WhatsApp hattından firmamıza ulaşın. Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal, Ankara ve civar illerde en yüksek hurda fiyatı sunmaktadır. 

Malıköy Hurdacı, Temelli Hurdacı Her türlü metal hurdanız için en uygun fiyat tekliflerini alabilmek adına lütfen Karabıyıklar Hurda Metal ile iletişime geçin.

Malıköy Temelli Hurdacı

Atıl durumda duran ve kullanılmayan, yerinde duran her türlü hurda değersizdir. Hem çevreye zarar verir, hemde görüntü kirliliğine neden olur. İşinize yaramayan ve dönüştürülebilen her türlü hurdalarınızı piyasa koşullarının üzerinde satın alıyor ve geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Sizde evinizde, villanızda, fabrikanızda veya deponuzda atıl durumda duran ve kullanılmayan hurdalarınızı satıp hem para kazanmak hemde sağladığınız geri dönüşüm ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız aşağıdaki telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Malıköy Temelli HurdacıHurda metal kullanım ömrünün sonunda çeşitli şekillerde atıl duruma gelmiş olur. Hurdacı şirketleri bu metalleri düzgünce toplar veya doğrudan satın alır. Sonrasında bunları cinsine ve kalite durumuna göre gruplandırır. Bu işlem hurda metalin tam anlamıyla geri dönüştürülme oranını artırır.

Malıköy

Malıköy, Ankara ilinin Sincan ilçesine bağlı bir mahalledir.Kaynak

Geçmişte Ankara’nın Polatlı ilçesine bağlı bir yerleşim yeri iken; bugün Sincan’a bağlı olan, Malıköy Sakarya Meydan Savaşı’nda lojistik merkez olarak kullanılmıştır. Türk tarihinin en önemli savaşlarından birinin, bana göre de en önemlisi olan, 22 gün 22 gece süren Sakarya Meydan Savaşı’nın destansı mücadelesinin geçtiği bu bölgede Türk ulusunun kaderini etkilemiş stratejik bir istasyonunun bulunduğu bir köydür.

1919-1922 yılları arasında gerçekleştirilen Kurtuluş Savaşı ’nda Karadeniz’in deniz yoluyla lojistik desteği ne kadar önemli ise Ankara-Polatlı demiryolu da o derece önemlidir. Türk tarihinin bu en çetin mücadelesinin zaferle taçlandırılmasında yaşamsal bir rol oynayan Ankara-Polatlı demiryolu hattı üzerindeki “Malıköy Tren İstasyonu” Sakarya Meydan Savaşının tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve yaralı askerlerin ilk müdahalelerinin yapıldığı yer olmuş ve savaş esnasında revir,askeri mühimmat ve lojistik merkezi ile uçak pisti olarak da kullanılmıştır.

Sincan Malıköy Hurdacı

Malıköy Temelli Hurdacı
Firmamız Karabıyıklar Hurda Metal ve sunduğumuz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi talebi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.